DETAIL spoje: 545025 / 151

Základní informace:

Linka: 545025IDOS
Název: Broumovská - Fügnerova - Ruprechtice náměstí - Ruprechtice sídliště
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 0 km Liberec,,Broumovská LI 0001 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 0 km Liberec,,Plátenická LI 0001 15:00 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 1 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001 15:01 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53246 4 1 km Liberec,,Sametová LI 0001 15:02 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 5 1 km Liberec,,U Lomu LI 0001 15:04 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 2 km Liberec,,Textilana LI 0001 15:05 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 7 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 15:08 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 8 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 15:12 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 9 4 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001 15:13 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 11 5 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 15:14 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 12 5 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001 15:15 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 13 5 km Liberec,,U Jelena LI 0001 15:16 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 15 6 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001 15:17 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53538 16 6 km Liberec,Ruprechtice,nám. LI 0001 15:19 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 17 7 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001 15:20 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 18 7 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001 15:21 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53616 19 8 km Liberec,Pavlovice,Na Pískovně LI 0001 15:22 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 21 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 15:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,