DETAIL spoje: 545025 / 76

Základní informace:

Linka: 545025IDOS
Název: Broumovská - Fügnerova - Ruprechtice náměstí - Ruprechtice sídliště
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33396 21 0 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  9:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51958 20 1 km Liberec,,Jiráskova LI 0001 10:00 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 18 2 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001 10:01 10:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 17 2 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001 10:02 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 15 2 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001 10:03 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18171 14 3 km Liberec,,Rychtářská LI 0001 10:04 10:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 13 3 km Liberec,,U Jelena LI 0001 10:05 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 12 3 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001 10:06 10:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 11 4 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 10:07 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 10 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 10:09 10:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 8 5 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 10:11 10:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 7 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 10:12 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 6 km Liberec,,Textilana LI 0001 10:14 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 5 7 km Liberec,,U Lomu LI 0001 10:16 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53246 4 7 km Liberec,,Sametová LI 0001 10:17 10:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 8 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001 10:18 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 8 km Liberec,,Plátenická LI 0001 10:19 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 8 km Liberec,,Broumovská LI 0001 10:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,