DETAIL spoje: 545026 / 106

Základní informace:

Linka: 545026IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Krásná Studánka - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51699 30 0 km Stráž n.Nisou,, LI 0001 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53557 29 1 km Stráž n.Nisou,,Na Vršku LI 0001 15:42 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 28 3 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 15:45 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 27 3 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 15:46 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 26 4 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 15:47 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 25 4 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 15:48 15:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 5 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 15:50 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 6 km Liberec,,Letná LI 0001 15:51 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 6 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 15:52 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 7 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 15:53 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 7 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 15:54 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 8 km Liberec,,U Dvora LI 0001 15:55 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 9 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 15:58 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 9 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 16:00 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 10 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 16:03 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 11 km Liberec,,Košická LI 0001 16:05 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 11 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 16:06 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 12 km Liberec,,Čechova LI 0001 16:07 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 12 km Liberec,,Mostecká LI 0001 16:08 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 13 km Liberec,Rochlice, LI 0001 16:10 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 13 km Liberec,,Slovanská LI 0001 16:11 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 13 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 16:12 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 14 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 16:13 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 14 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 16:14 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 14 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 16:15 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 15 km Liberec,,Mařanova LI 0001 16:16 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 15 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 16:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,