DETAIL spoje: 545026 / 11

Základní informace:

Linka: 545026IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Krásná Studánka - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 0 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  4:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 0 km Liberec,,Mařanova LI 0001  4:27  4:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 1 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  4:28  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 1 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  4:29  4:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 1 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  4:30  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 2 km Liberec,,Slovanská LI 0001  4:32  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 2 km Liberec,Rochlice, LI 0001  4:33  4:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 3 km Liberec,,Mostecká LI 0001  4:35  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 3 km Liberec,,Čechova LI 0001  4:36  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 4 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  4:37  4:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 4 km Liberec,,Košická LI 0001  4:38  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  4:41  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  4:43  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 16 6 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001  4:44  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001  4:47  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 8 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  4:48  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 8 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  4:49  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 9 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  4:50  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 9 km Liberec,,Letná LI 0001  4:51  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 10 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  4:53  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 25 10 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  4:54  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 26 11 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  4:55  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 27 12 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  4:56  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 28 12 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  4:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,