DETAIL spoje: 545026 / 126

Základní informace:

Linka: 545026IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Krásná Studánka - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18193 28 0 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 27 1 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 17:49 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 26 1 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 17:50 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 25 2 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 17:51 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 3 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 17:53 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 3 km Liberec,,Letná LI 0001 17:55 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 4 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 17:56 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 4 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 17:57 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 5 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 17:58 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 5 km Liberec,,U Dvora LI 0001 17:59 17:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 6 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 18:01 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 7 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 18:03 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 7 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 18:04 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 8 km Liberec,,Košická LI 0001 18:07 18:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 9 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 18:08 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 9 km Liberec,,Čechova LI 0001 18:09 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 9 km Liberec,,Mostecká LI 0001 18:10 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 10 km Liberec,Rochlice, LI 0001 18:11 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 10 km Liberec,,Slovanská LI 0001 18:12 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 11 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 18:13 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 11 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 18:14 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 11 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 18:15 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 12 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 18:16 18:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 12 km Liberec,,Mařanova LI 0001 18:17 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 12 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 18:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,