DETAIL spoje: 545026 / 18

Základní informace:

Linka: 545026IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Krásná Studánka - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18193 26 0 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 25 1 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  7:03  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 24 1 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  7:04  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 23 2 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  7:05  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 3 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  7:07  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 3 km Liberec,,Letná LI 0001  7:09  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 4 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  7:10  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 4 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  7:11  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 5 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  7:12  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 5 km Liberec,,U Dvora LI 0001  7:13  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 6 km Liberec,,Sokolská LI 0001  7:15  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  7:17  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 7 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:18  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 7 km Liberec,,Košická LI 0001  7:22  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 8 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  7:23  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 8 km Liberec,,Čechova LI 0001  7:24  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 9 km Liberec,,Mostecká LI 0001  7:25  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 9 km Liberec,Rochlice, LI 0001  7:26  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 10 km Liberec,,Slovanská LI 0001  7:27  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 10 km Liberec,,Na Srázu LI 0001  7:28  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 10 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  7:29  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 11 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  7:30  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 11 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  7:31  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 11 km Liberec,,Mařanova LI 0001  7:32  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 12 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  7:33 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,