DETAIL spoje: 545026 / 22

Základní informace:

Linka: 545026IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Krásná Studánka - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18193 26 0 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 25 1 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  7:43  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 24 1 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  7:44  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 23 2 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  7:45  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 3 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  7:47  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 3 km Liberec,,Letná LI 0001  7:49  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 4 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  7:50  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 4 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  7:51  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 5 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  7:52  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 5 km Liberec,,U Dvora LI 0001  7:53  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 6 km Liberec,,Sokolská LI 0001  7:55  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  7:57  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 7 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:00  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 7 km Liberec,,Košická LI 0001  8:02  8:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 8 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  8:03  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 8 km Liberec,,Čechova LI 0001  8:04  8:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 9 km Liberec,,Mostecká LI 0001  8:05  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 9 km Liberec,Rochlice, LI 0001  8:07  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 10 km Liberec,,Slovanská LI 0001  8:08  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 10 km Liberec,,Na Srázu LI 0001  8:09  8:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 10 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  8:10  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 11 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  8:11  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 11 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  8:12  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 11 km Liberec,,Mařanova LI 0001  8:13  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 12 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  8:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,