DETAIL spoje: 545026 / 25

Základní informace:

Linka: 545026IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Krásná Studánka - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 0 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 0 km Liberec,,Mařanova LI 0001  7:21  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 1 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  7:22  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 1 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  7:23  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 1 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  7:24  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 2 km Liberec,,Slovanská LI 0001  7:25  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 2 km Liberec,Rochlice, LI 0001  7:26  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 3 km Liberec,,Mostecká LI 0001  7:28  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 3 km Liberec,,Čechova LI 0001  7:29  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 4 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  7:30  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 4 km Liberec,,Košická LI 0001  7:31  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:33  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  7:37  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53306 15 6 km Liberec,,Sokolská most LI 0001  7:39  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001  7:41  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 7 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  7:42  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 8 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  7:43  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 8 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  7:44  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 8 km Liberec,,Letná LI 0001  7:45  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  7:46  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 23 10 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  7:47  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 24 11 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  7:48  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 25 11 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  7:49  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 26 12 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  7:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,