DETAIL spoje: 545026 / 44

Základní informace:

Linka: 545026IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Krásná Studánka - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51699 28 0 km Stráž n.Nisou,, LI 0001 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53557 27 1 km Stráž n.Nisou,,Na Vršku LI 0001 14:02 14:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 26 3 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 14:05 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 25 3 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 14:06 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 24 4 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 14:07 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 23 4 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 14:08 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 5 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 14:10 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 6 km Liberec,,Letná LI 0001 14:12 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 6 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 14:13 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 7 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 14:14 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 7 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 14:15 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 8 km Liberec,,U Dvora LI 0001 14:16 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 8 km Liberec,,Sokolská LI 0001 14:18 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 9 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 14:20 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 9 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:23 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 10 km Liberec,,Košická LI 0001 14:25 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 10 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 14:26 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 11 km Liberec,,Čechova LI 0001 14:27 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 11 km Liberec,,Mostecká LI 0001 14:28 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 12 km Liberec,Rochlice, LI 0001 14:30 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 12 km Liberec,,Slovanská LI 0001 14:31 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 12 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 14:32 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 13 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 14:33 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 13 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 14:34 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 14 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 14:35 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 14 km Liberec,,Mařanova LI 0001 14:36 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 14 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 14:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,