DETAIL spoje: 545026 / 5

Základní informace:

Linka: 545026IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Krásná Studánka - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  4:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  4:24  4:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 16 1 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001  4:25  4:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001  4:28  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 3 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  4:29  4:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 3 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  4:30  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 4 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  4:31  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 4 km Liberec,,Letná LI 0001  4:32  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 5 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  4:34  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 25 5 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  4:35  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 26 6 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  4:36  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 27 7 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  4:37  4:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53557 29 8 km Stráž n.Nisou,,Na Vršku LI 0001  4:39  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51699 30 9 km Stráž n.Nisou,, LI 0001  4:41 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,