DETAIL spoje: 545026 / 6

Základní informace:

Linka: 545026IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Krásná Studánka - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18193 26 0 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 25 1 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  5:11  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 24 1 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  5:12  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 23 2 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  5:13  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 3 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  5:15  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 3 km Liberec,,Letná LI 0001  5:17  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 4 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  5:18  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 4 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  5:19  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 5 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  5:20  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 5 km Liberec,,U Dvora LI 0001  5:21  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 6 km Liberec,,Sokolská LI 0001  5:23  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:25  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 7 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:28  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 7 km Liberec,,Košická LI 0001  5:30  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 8 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  5:31  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 8 km Liberec,,Čechova LI 0001  5:32  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 9 km Liberec,,Mostecká LI 0001  5:33  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 9 km Liberec,Rochlice, LI 0001  5:35  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 10 km Liberec,,Slovanská LI 0001  5:36  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 10 km Liberec,,Na Srázu LI 0001  5:37  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 10 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  5:38  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 11 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  5:39  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 11 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  5:40  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 11 km Liberec,,Mařanova LI 0001  5:41  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 12 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  5:43 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,