DETAIL spoje: 545026 / 61

Základní informace:

Linka: 545026IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Krásná Studánka - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 0 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 0 km Liberec,,Mařanova LI 0001  8:57  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 1 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  8:58  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 1 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  8:59  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 1 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  9:00  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 2 km Liberec,,Slovanská LI 0001  9:02  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 2 km Liberec,Rochlice, LI 0001  9:03  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 3 km Liberec,,Mostecká LI 0001  9:05  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 3 km Liberec,,Čechova LI 0001  9:06  9:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 4 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  9:07  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 4 km Liberec,,Košická LI 0001  9:08  9:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  9:11  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  9:13  9:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 16 6 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001  9:14  9:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001  9:17  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 8 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  9:18  9:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 8 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  9:19  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 9 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  9:20  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 9 km Liberec,,Letná LI 0001  9:21  9:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 10 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  9:23  9:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 25 10 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  9:24  9:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 26 11 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  9:25  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 27 12 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  9:26  9:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 28 12 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  9:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,