DETAIL spoje: 545026 / 7

Základní informace:

Linka: 545026IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Krásná Studánka - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  4:32  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53306 15 1 km Liberec,,Sokolská most LI 0001  4:34  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001  4:36  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 2 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  4:37  4:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 3 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  4:38  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 3 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  4:39  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 3 km Liberec,,Letná LI 0001  4:40  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  4:41  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 23 5 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  4:42  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 24 6 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  4:43  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 25 6 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  4:44  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 26 7 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  4:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,