DETAIL spoje: 545026 / 81

Základní informace:

Linka: 545026IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Krásná Studánka - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 0 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 20:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 0 km Liberec,,Mařanova LI 0001 20:36 20:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 1 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 20:37 20:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 1 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 20:38 20:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 1 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 20:39 20:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 2 km Liberec,,Slovanská LI 0001 20:40 20:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 2 km Liberec,Rochlice, LI 0001 20:41 20:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 3 km Liberec,,Mostecká LI 0001 20:43 20:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 3 km Liberec,,Čechova LI 0001 20:44 20:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 4 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 20:45 20:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 4 km Liberec,,Košická LI 0001 20:46 20:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 20:48 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 20:52 20:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53306 15 6 km Liberec,,Sokolská most LI 0001 20:54 20:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001 20:56 20:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 7 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 20:57 20:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 8 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 20:58 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 8 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 20:59 20:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 8 km Liberec,,Letná LI 0001 21:00 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 21:01 21:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 23 10 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 21:02 21:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 24 11 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 21:03 21:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 25 11 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 21:04 21:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 26 12 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 21:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,