DETAIL spoje: 545026 / 84

Základní informace:

Linka: 545026IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Krásná Studánka - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18193 28 0 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 27 1 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 13:21 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 26 1 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 13:22 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 25 2 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 13:23 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 3 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 13:25 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 3 km Liberec,,Letná LI 0001 13:26 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 4 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 13:27 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 4 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 13:28 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 5 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 13:29 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 5 km Liberec,,U Dvora LI 0001 13:30 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 6 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 13:33 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 7 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 13:35 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 7 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 13:38 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 8 km Liberec,,Košická LI 0001 13:40 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 9 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 13:41 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 9 km Liberec,,Čechova LI 0001 13:42 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 9 km Liberec,,Mostecká LI 0001 13:43 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 10 km Liberec,Rochlice, LI 0001 13:45 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 10 km Liberec,,Slovanská LI 0001 13:46 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 11 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 13:47 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 11 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 13:48 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 11 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 13:49 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 12 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 13:50 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 12 km Liberec,,Mařanova LI 0001 13:51 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 12 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 13:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,