DETAIL spoje: 545026 / 88

Základní informace:

Linka: 545026IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Krásná Studánka - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18193 26 0 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 25 1 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 22:23 22:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 24 1 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 22:24 22:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 23 2 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 22:25 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 3 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 22:27 22:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 3 km Liberec,,Letná LI 0001 22:29 22:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 4 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 22:30 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 4 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 22:31 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 5 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 22:32 22:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 5 km Liberec,,U Dvora LI 0001 22:33 22:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 6 km Liberec,,Sokolská LI 0001 22:35 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 22:37 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 7 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 22:38 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 7 km Liberec,,Košická LI 0001 22:42 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 8 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 22:43 22:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 8 km Liberec,,Čechova LI 0001 22:44 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 9 km Liberec,,Mostecká LI 0001 22:45 22:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 9 km Liberec,Rochlice, LI 0001 22:46 22:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 10 km Liberec,,Slovanská LI 0001 22:47 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 10 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 22:48 22:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 10 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 22:49 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 11 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 22:50 22:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 11 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 22:51 22:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 11 km Liberec,,Mařanova LI 0001 22:52 22:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 12 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 22:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,