DETAIL spoje: 545028 / 1

Základní informace:

Linka: 545028IDOS
Název: Fügnerova - Růžodol Mlýn - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 0 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51682 7 1 km Liberec,Růžodol I,Mlýn LI 0001  4:30  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53523 8 2 km Stráž n.Nisou,,Oblouková LI 0001  4:31  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53524 9 2 km Stráž n.Nisou,,Neumannova LI 0001  4:32  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53525 10 3 km Stráž n.Nisou,,Kateřinská LI 0001  4:33  4:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 11 3 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  4:35  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 12 4 km Liberec,,Obzor LI 0001  4:37  4:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 13 5 km Liberec,,Janův Most LI 0001  4:38  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53537 16 6 km Liberec,Radčice,rozc. LI 0001  4:42  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53536 17 6 km Liberec,Radčice,Jedlová LI 0001  4:43  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53535 18 7 km Liberec,Radčice, LI 0001  4:44 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,