DETAIL spoje: 545028 / 11

Základní informace:

Linka: 545028IDOS
Název: Fügnerova - Růžodol Mlýn - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 14:52 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53306 3 1 km Liberec,,Sokolská most LI 0001 14:54 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 5 2 km Liberec,,Dožínková LI 0001 14:56 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 14:57 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51682 7 4 km Liberec,Růžodol I,Mlýn LI 0001 14:59 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53523 8 4 km Stráž n.Nisou,,Oblouková LI 0001 15:00 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53524 9 5 km Stráž n.Nisou,,Neumannova LI 0001 15:01 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53525 10 6 km Stráž n.Nisou,,Kateřinská LI 0001 15:02 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 11 6 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 15:04 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 12 7 km Liberec,,Obzor LI 0001 15:06 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 13 7 km Liberec,,Janův Most LI 0001 15:07 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53537 16 8 km Liberec,Radčice,rozc. LI 0001 15:11 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53536 17 9 km Liberec,Radčice,Jedlová LI 0001 15:12 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53535 18 9 km Liberec,Radčice, LI 0001 15:13 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,