DETAIL spoje: 545028 / 18

Základní informace:

Linka: 545028IDOS
Název: Fügnerova - Růžodol Mlýn - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53535 18 0 km Liberec,Radčice, LI 0001 23:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53536 17 0 km Liberec,Radčice,Jedlová LI 0001 23:05 23:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53537 16 1 km Liberec,Radčice,rozc. LI 0001 23:06 23:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53614 15 2 km Liberec,,U Lípy LI 0001 23:08 23:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 14 3 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 23:10 23:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 11 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 23:12 23:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53525 10 4 km Stráž n.Nisou,,Kateřinská LI 0001 23:13 23:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53524 9 5 km Stráž n.Nisou,,Neumannova LI 0001 23:14 23:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53523 8 5 km Stráž n.Nisou,,Oblouková LI 0001 23:15 23:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51682 7 6 km Liberec,Růžodol I,Mlýn LI 0001 23:16 23:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 7 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 23:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,