DETAIL spoje: 545028 / 4

Základní informace:

Linka: 545028IDOS
Název: Fügnerova - Růžodol Mlýn - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53535 18 0 km Liberec,Radčice, LI 0001  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53536 17 0 km Liberec,Radčice,Jedlová LI 0001  7:11  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53537 16 1 km Liberec,Radčice,rozc. LI 0001  7:12  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53614 15 2 km Liberec,,U Lípy LI 0001  7:14  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 14 3 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  7:16  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 11 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  7:18  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53525 10 4 km Stráž n.Nisou,,Kateřinská LI 0001  7:19  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53524 9 5 km Stráž n.Nisou,,Neumannova LI 0001  7:20  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53523 8 5 km Stráž n.Nisou,,Oblouková LI 0001  7:21  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51682 7 6 km Liberec,Růžodol I,Mlýn LI 0001  7:22  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 7 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  7:24  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 5 8 km Liberec,,Dožínková LI 0001  7:25  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 4 9 km Liberec,,Sokolská LI 0001  7:26  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 9 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  7:28  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 10 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:31 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,