DETAIL spoje: 545029 / 11

Základní informace:

Linka: 545029IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Kunratická sídliště - Husova - Fügnerova
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53529 1 0 km Liberec ,Kunratice ,Mšenská LI 0001  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 2 1 km Liberec ,Starý Harcov ,kynolog.cvičiště LI 0001  8:58  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 2 km Liberec ,,Kunratická sídl. LI 0001  9:00  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 2 km Liberec ,,Východní LI 0001  9:01  9:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53245 5 3 km Liberec ,,Hrubínova LI 0001  9:02  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 6 4 km Liberec ,,U Terstu LI 0001  9:04  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 4 km Liberec ,,Univerzitní koleje LI 0001  9:05  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 8 5 km Liberec ,,Technická univerzita LI 0001  9:07  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 9 5 km Liberec ,,Husova LI 0001  9:08  9:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 10 6 km Liberec ,,poliklinika LI 0001  9:10  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 11 6 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001  9:12  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 12 7 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001  9:15 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech