DETAIL spoje: 545029 / 14

Základní informace:

Linka: 545029IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Kunratická sídliště - Husova - Fügnerova
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 12 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 11 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  9:43  9:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 10 1 km Liberec,,poliklinika LI 0001  9:44  9:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 9 2 km Liberec,,Husova LI 0001  9:46  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 8 2 km Liberec,,Technická univerzita LI 0001  9:47  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 3 km Liberec,,Univerzitní koleje LI 0001  9:49  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 6 3 km Liberec,,U Terstu LI 0001  9:50  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53245 5 4 km Liberec,,Hrubínova LI 0001  9:52  9:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 5 km Liberec,,Východní LI 0001  9:54  9:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 5 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001  9:56 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,