DETAIL spoje: 545029 / 15

Základní informace:

Linka: 545029IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Kunratická sídliště - Husova - Fügnerova
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 0 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 0 km Liberec,,Východní LI 0001 10:21 10:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53245 5 1 km Liberec,,Hrubínova LI 0001 10:22 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 6 2 km Liberec,,U Terstu LI 0001 10:24 10:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 2 km Liberec,,Univerzitní koleje LI 0001 10:25 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 8 3 km Liberec,,Technická univerzita LI 0001 10:27 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 9 3 km Liberec,,Husova LI 0001 10:28 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 10 4 km Liberec,,poliklinika LI 0001 10:30 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 11 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 10:32 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 12 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 10:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,