DETAIL spoje: 545029 / 18

Základní informace:

Linka: 545029IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Kunratická sídliště - Husova - Fügnerova
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 12 0 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001 10:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 11 1 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001 10:58 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 10 1 km Liberec ,,poliklinika LI 0001 10:59 10:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 9 2 km Liberec ,,Husova LI 0001 11:01 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 8 2 km Liberec ,,Technická univerzita LI 0001 11:02 11:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 3 km Liberec ,,Univerzitní koleje LI 0001 11:04 11:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 6 3 km Liberec ,,U Terstu LI 0001 11:05 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53245 5 4 km Liberec ,,Hrubínova LI 0001 11:07 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 5 km Liberec ,,Východní LI 0001 11:09 11:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 5 km Liberec ,,Kunratická sídl. LI 0001 11:11 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech