DETAIL spoje: 545029 / 21

Základní informace:

Linka: 545029IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Kunratická sídliště - Husova - Fügnerova
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53529 1 0 km Liberec,Kunratice,Mšenská LI 0001 12:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 2 1 km Liberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště LI 0001 12:18 12:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 2 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 12:20 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 2 km Liberec,,Východní LI 0001 12:21 12:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53245 5 3 km Liberec,,Hrubínova LI 0001 12:22 12:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 6 4 km Liberec,,U Terstu LI 0001 12:24 12:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 4 km Liberec,,Univerzitní koleje LI 0001 12:25 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 8 5 km Liberec,,Technická univerzita LI 0001 12:27 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 9 5 km Liberec,,Husova LI 0001 12:28 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 10 6 km Liberec,,poliklinika LI 0001 12:30 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 11 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 12:32 12:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 12 7 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 12:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,