DETAIL spoje: 545029 / 4

Základní informace:

Linka: 545029IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Kunratická sídliště - Husova - Fügnerova
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 12 0 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 11 1 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001  6:58  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 10 1 km Liberec ,,poliklinika LI 0001  6:59  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 9 2 km Liberec ,,Husova LI 0001  7:01  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 8 2 km Liberec ,,Technická univerzita LI 0001  7:02  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 3 km Liberec ,,Univerzitní koleje LI 0001  7:04  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 6 3 km Liberec ,,U Terstu LI 0001  7:05  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53245 5 4 km Liberec ,,Hrubínova LI 0001  7:07  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 5 km Liberec ,,Východní LI 0001  7:09  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 5 km Liberec ,,Kunratická sídl. LI 0001  7:11 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech