DETAIL spoje: 545029 / 5

Základní informace:

Linka: 545029IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Kunratická sídliště - Husova - Fügnerova
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 0 km Liberec ,,Kunratická sídl. LI 0001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 0 km Liberec ,,Východní LI 0001  7:28  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53245 5 1 km Liberec ,,Hrubínova LI 0001  7:29  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 6 2 km Liberec ,,U Terstu LI 0001  7:31  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 2 km Liberec ,,Univerzitní koleje LI 0001  7:32  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 8 3 km Liberec ,,Technická univerzita LI 0001  7:34  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 9 3 km Liberec ,,Husova LI 0001  7:35  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 10 4 km Liberec ,,poliklinika LI 0001  7:37  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 11 4 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001  7:39  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 12 5 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001  7:42 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech