DETAIL spoje: 545029 / 6

Základní informace:

Linka: 545029IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Kunratická sídliště - Husova - Fügnerova
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 12 0 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 11 1 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001  7:13  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 10 1 km Liberec ,,poliklinika LI 0001  7:14  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 9 2 km Liberec ,,Husova LI 0001  7:16  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 8 2 km Liberec ,,Technická univerzita LI 0001  7:17  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 3 km Liberec ,,Univerzitní koleje LI 0001  7:19  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 6 3 km Liberec ,,U Terstu LI 0001  7:20  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53245 5 4 km Liberec ,,Hrubínova LI 0001  7:22  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 5 km Liberec ,,Východní LI 0001  7:24  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 5 km Liberec ,,Kunratická sídl. LI 0001  7:26 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech