DETAIL spoje: 545029 / 9

Základní informace:

Linka: 545029IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Kunratická sídliště - Husova - Fügnerova
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 0 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 0 km Liberec,,Východní LI 0001  8:40  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53245 5 1 km Liberec,,Hrubínova LI 0001  8:41  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 6 2 km Liberec,,U Terstu LI 0001  8:43  8:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 7 2 km Liberec,,Univerzitní koleje LI 0001  8:44  8:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 8 3 km Liberec,,Technická univerzita LI 0001  8:46  8:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 9 3 km Liberec,,Husova LI 0001  8:47  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 10 4 km Liberec,,poliklinika LI 0001  8:49  8:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 11 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  8:51  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 12 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,