DETAIL spoje: 545030 / 11

Základní informace:

Linka: 545030IDOS
Název: Fügnerova - Nádraží - Růžodol I - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001  7:24  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 2 km Liberec,,nádraží LI 0001  7:25  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51688 4 3 km Liberec,,Žitavská LI 0001  7:27  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 5 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  7:28  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51682 6 4 km Liberec,Růžodol I,Mlýn LI 0001  7:29  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53523 7 5 km Stráž n.Nisou,,Oblouková LI 0001  7:30  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 8 6 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001  7:31  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51699 9 6 km Stráž n.Nisou,, LI 0001  7:33 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,