DETAIL spoje: 545030 / 52

Základní informace:

Linka: 545030IDOS
Název: Fügnerova - Nádraží - Růžodol I - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51699 9 0 km Stráž n.Nisou,, LI 0001 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 8 1 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001 17:45 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53523 7 1 km Stráž n.Nisou,,Oblouková LI 0001 17:46 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51682 6 2 km Liberec,Růžodol I,Mlýn LI 0001 17:47 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 5 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 17:49 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51688 4 4 km Liberec,,Žitavská LI 0001 17:50 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 5 km Liberec,,nádraží LI 0001 17:52 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 5 km Liberec,,Babylon LI 0001 17:54 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 6 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 17:56 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,