DETAIL spoje: 545030 / 6

Základní informace:

Linka: 545030IDOS
Název: Fügnerova - Nádraží - Růžodol I - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51699 9 0 km Stráž n.Nisou,, LI 0001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 8 1 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001  5:32  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53523 7 1 km Stráž n.Nisou,,Oblouková LI 0001  5:34  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51682 6 2 km Liberec,Růžodol I,Mlýn LI 0001  5:35  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 5 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  5:37  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51688 4 4 km Liberec,,Žitavská LI 0001  5:39  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 5 km Liberec,,nádraží LI 0001  5:42  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 5 km Liberec,,Babylon LI 0001  5:44  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 6 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,