DETAIL spoje: 545030 / 68

Základní informace:

Linka: 545030IDOS
Název: Fügnerova - Nádraží - Růžodol I - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51699 9 0 km Stráž n.Nisou,, LI 0001 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 8 1 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001 22:33 22:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53523 7 1 km Stráž n.Nisou,,Oblouková LI 0001 22:34 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51682 6 2 km Liberec,Růžodol I,Mlýn LI 0001 22:35 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 5 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 22:37 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51688 4 4 km Liberec,,Žitavská LI 0001 22:38 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 3 5 km Liberec,,nádraží LI 0001 22:40 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 5 km Liberec,,Babylon LI 0001 22:42 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 6 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 22:44 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,