DETAIL spoje: 545031 / 1

Základní informace:

Linka: 545031IDOS
Název: Šaldovo náměstí - Fügnerova - Průmyslová zóna Jih
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18174 1 0 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 2 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:08  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 2 km Liberec,,Košická LI 0001  5:10  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 5 3 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  5:11  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 6 5 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  5:14  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 7 6 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  5:16  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 8 6 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  5:17  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 10 8 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  5:20  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 11 8 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  5:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,