DETAIL spoje: 545031 / 33

Základní informace:

Linka: 545031IDOS
Název: Šaldovo náměstí - Fügnerova - Průmyslová zóna Jih
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 2 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 21:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 1 km Liberec,,Košická LI 0001 21:32 21:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 5 1 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 21:33 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 6 4 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 21:37 21:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 7 5 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 21:39 21:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 8 5 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 21:40 21:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 10 6 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 21:43 21:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 11 7 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 21:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,