DETAIL spoje: 545031 / 9

Základní informace:

Linka: 545031IDOS
Název: Šaldovo náměstí - Fügnerova - Průmyslová zóna Jih
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 2 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 2 km Liberec,,Košická LI 0001  5:25  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 5 2 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  5:26  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 6 4 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  5:29  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 7 5 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  5:31  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 8 6 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  5:32  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 10 7 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  5:35  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 11 7 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  5:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,