DETAIL spoje: 545034 / 10

Základní informace:

Linka: 545034IDOS
Název: Fügnerova - Ruprechtice sídliště - Pavlovice Letná - Růžodol I - Průmyslová zóna Jih
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 26 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 25 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 22:27 22:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 24 2 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 22:29 22:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 23 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 22:30 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 22 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 22:32 22:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 21 6 km Liberec,,nádraží LI 0001 22:37 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51688 19 7 km Liberec,,Žitavská LI 0001 22:39 22:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 18 8 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 22:40 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 17 8 km Liberec,,Stračí LI 0001 22:41 22:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 16 9 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 22:42 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 15 9 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 22:43 22:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51958 14 9 km Liberec,,Jiráskova LI 0001 22:44 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 12 10 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001 22:45 22:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 11 11 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001 22:46 22:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 9 11 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001 22:47 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18171 8 11 km Liberec,,Rychtářská LI 0001 22:48 22:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 7 11 km Liberec,,U Jelena LI 0001 22:49 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 6 12 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001 22:50 22:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 12 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 22:51 22:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 13 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 22:53 22:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 13 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 22:55 22:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 13 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 22:56 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,