DETAIL spoje: 545034 / 11

Základní informace:

Linka: 545034IDOS
Název: Fügnerova - Ruprechtice sídliště - Pavlovice Letná - Růžodol I - Průmyslová zóna Jih
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 21:02 21:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 3 1 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001 21:03 21:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 2 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 21:04 21:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 6 2 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001 21:05 21:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 7 2 km Liberec,,U Jelena LI 0001 21:06 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 9 3 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001 21:07 21:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53538 10 3 km Liberec,Ruprechtice,nám. LI 0001 21:09 21:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 11 4 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001 21:10 21:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 12 4 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001 21:11 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 13 5 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 21:13 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 15 6 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 21:14 21:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 16 6 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 21:15 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 17 6 km Liberec,,Stračí LI 0001 21:16 21:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 18 7 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 21:18 21:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51688 19 8 km Liberec,,Žitavská LI 0001 21:19 21:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 21 8 km Liberec,,nádraží LI 0001 21:21 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 22 11 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 21:25 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 23 12 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 21:27 21:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 24 12 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 21:28 21:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 25 13 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 21:31 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 26 14 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 21:33 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,