DETAIL spoje: 545034 / 4

Základní informace:

Linka: 545034IDOS
Název: Fügnerova - Ruprechtice sídliště - Pavlovice Letná - Růžodol I - Průmyslová zóna Jih
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 26 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 25 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  6:24  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 24 2 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  6:26  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 23 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  6:27  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 22 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  6:29  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 21 6 km Liberec,,nádraží LI 0001  6:34  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51688 19 7 km Liberec,,Žitavská LI 0001  6:36  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 18 8 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  6:37  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 17 8 km Liberec,,Stračí LI 0001  6:38  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 16 9 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  6:39  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 15 9 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  6:40  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51958 14 9 km Liberec,,Jiráskova LI 0001  6:41  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 12 10 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001  6:42  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 11 11 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001  6:43  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 9 11 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001  6:44  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18171 8 11 km Liberec,,Rychtářská LI 0001  6:45  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 7 11 km Liberec,,U Jelena LI 0001  6:46  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 6 12 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001  6:47  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 12 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001  6:48  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 13 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  6:50  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 13 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  6:52  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 13 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,