DETAIL spoje: 545034 / 5

Základní informace:

Linka: 545034IDOS
Název: Fügnerova - Ruprechtice sídliště - Pavlovice Letná - Růžodol I - Průmyslová zóna Jih
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 13:02 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 3 1 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001 13:04 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 2 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 13:05 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 6 2 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001 13:06 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 7 2 km Liberec,,U Jelena LI 0001 13:07 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 9 3 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001 13:08 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53538 10 3 km Liberec,Ruprechtice,nám. LI 0001 13:10 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 11 4 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001 13:11 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 12 4 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001 13:12 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 13 5 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 13:14 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 15 6 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 13:15 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 16 6 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 13:16 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 17 6 km Liberec,,Stračí LI 0001 13:17 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 18 7 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 13:19 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51688 19 8 km Liberec,,Žitavská LI 0001 13:21 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 21 8 km Liberec,,nádraží LI 0001 13:24 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 22 11 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 13:28 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 23 12 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 13:30 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 24 12 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 13:31 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 25 13 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 13:34 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 26 14 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 13:36 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,