DETAIL spoje: 545034 / 6

Základní informace:

Linka: 545034IDOS
Název: Fügnerova - Ruprechtice sídliště - Pavlovice Letná - Růžodol I - Průmyslová zóna Jih
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 26 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 25 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 14:27 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 24 2 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 14:29 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 23 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 14:30 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 22 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 14:32 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 21 6 km Liberec,,nádraží LI 0001 14:37 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51688 19 7 km Liberec,,Žitavská LI 0001 14:39 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 18 8 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 14:40 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 17 8 km Liberec,,Stračí LI 0001 14:41 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 16 9 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 14:42 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 15 9 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 14:43 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51958 14 9 km Liberec,,Jiráskova LI 0001 14:44 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 12 10 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001 14:45 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 11 11 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001 14:46 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 9 11 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001 14:47 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18171 8 11 km Liberec,,Rychtářská LI 0001 14:48 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 7 11 km Liberec,,U Jelena LI 0001 14:49 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 6 12 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001 14:50 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 12 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 14:51 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 13 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 14:53 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 13 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 14:55 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 13 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,