DETAIL spoje: 545034 / 7

Základní informace:

Linka: 545034IDOS
Název: Fügnerova - Ruprechtice sídliště - Pavlovice Letná - Růžodol I - Průmyslová zóna Jih
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18213 13 0 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 15 0 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001 13:14 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 16 1 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001 13:15 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 17 1 km Liberec,,Stračí LI 0001 13:16 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 18 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 13:18 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51688 19 2 km Liberec,,Žitavská LI 0001 13:20 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 21 3 km Liberec,,nádraží LI 0001 13:23 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 22 5 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 13:27 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 23 7 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 13:29 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 24 7 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 13:30 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 25 8 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 13:33 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 26 9 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 13:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,