DETAIL spoje: 545056 / 1

Základní informace:

Linka: 545056IDOS
Název: Králův Háj - Kunratická sídliště
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18162 1 0 km Liberec,,Králův Háj LI 0001  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18163 2 0 km Liberec,,U Vodárny LI 0001  7:21  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18198 3 1 km Liberec,,Školní LI 0001  7:22  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18169 4 1 km Liberec,,Vojtěšská LI 0001  7:23  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 5 2 km Liberec,,U Lomu LI 0001  7:25  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 6 3 km Liberec,,Ječná LI 0001  7:27  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 7 3 km Liberec,,Východní LI 0001  7:29  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 8 3 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001  7:31 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,