DETAIL spoje: 545091 / 1

Základní informace:

Linka: 545091IDOS
Název: Fügnerova - Husova - Ječná - Dobiášova - Fügnerova
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  0:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  0:21  0:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 3 1 km Liberec,,poliklinika LI 0001  0:22  0:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 4 2 km Liberec,,Husova LI 0001  0:23  0:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 5 2 km Liberec,,Technická univerzita LI 0001  0:24  0:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 6 3 km Liberec,,Univerzitní koleje LI 0001  0:25  0:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 7 3 km Liberec,,U Terstu LI 0001  0:26  0:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53245 8 4 km Liberec,,Hrubínova LI 0001  0:28  0:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 9 5 km Liberec,,Ječná LI 0001  0:29  0:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53246 10 6 km Liberec,,Sametová LI 0001  0:31  0:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 11 7 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001  0:32  0:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 12 7 km Liberec,,Krejčího LI 0001  0:33  0:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 13 8 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  0:34  0:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 14 8 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  0:35  0:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 15 8 km Liberec,,U Močálu LI 0001  0:36  0:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 16 9 km Liberec,,Košická LI 0001  0:37  0:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 17 10 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  0:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 25.12.2019, 1.1.2020