DETAIL spoje: 545091 / 3

Základní informace:

Linka: 545091IDOS
Název: Fügnerova - Husova - Ječná - Dobiášova - Fügnerova
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  1:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  1:21  1:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 3 1 km Liberec,,poliklinika LI 0001  1:22  1:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53243 4 2 km Liberec,,Husova LI 0001  1:23  1:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18170 5 2 km Liberec,,Technická univerzita LI 0001  1:24  1:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 6 3 km Liberec,,Univerzitní koleje LI 0001  1:25  1:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 7 3 km Liberec,,U Terstu LI 0001  1:26  1:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53245 8 4 km Liberec,,Hrubínova LI 0001  1:28  1:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 9 5 km Liberec,,Ječná LI 0001  1:29  1:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53246 10 6 km Liberec,,Sametová LI 0001  1:31  1:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53314 11 7 km Liberec,,Ševčíkova LI 0001  1:32  1:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 12 7 km Liberec,,Krejčího LI 0001  1:33  1:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 13 8 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  1:34  1:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 14 8 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  1:35  1:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 15 8 km Liberec,,U Močálu LI 0001  1:36  1:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 16 9 km Liberec,,Košická LI 0001  1:37  1:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 17 10 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  1:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 25.12.2019, 1.1.2020