DETAIL spoje: 545097 / 1

Základní informace:

Linka: 545097IDOS
Název: Žitavská - Růžodol I.- Ostašov - Bánskobystrická - Dolní Hanychov - Nádraží
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51688 1 0 km Liberec,,Žitavská LI 0001  3:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 2 1 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  3:24  3:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55048 3 1 km Liberec,Růžodol I,Úvozní LI 0001  3:25  3:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55052 4 2 km Liberec,Růžodol I,Ostašovská LI 0001  3:26  3:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51672 5 3 km Liberec,Ostašov, LI 0001  3:27  3:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51673 6 4 km Liberec,Ostašov,škola LI 0001  3:28  3:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51647 7 4 km Liberec,Ostašov,Kovošrot LI 0001  3:29  3:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51684 8 5 km Liberec,Ostašov,slévárna LI 0001  3:30  3:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51644 9 5 km Liberec,Karlinky, LI 0001  3:31  3:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 10 6 km Liberec,,Husitská LI 0001  3:33  3:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 11 7 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  3:34  3:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 12 8 km Liberec,,České mládeže LI 0001  3:35  3:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 13 9 km Liberec,,Spáleniště LI 0001  3:37  3:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55047 14 10 km Liberec,Horní Hanychov,kostel LI 0001  3:38  3:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53288 15 10 km Liberec,,Malodoubská LI 0001  3:39  3:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18181 16 11 km Liberec,Dolní Hanychov, LI 0001  3:40  3:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 11 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  3:41  3:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53289 18 12 km Liberec,Janův Důl, LI 0001  3:42  3:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53291 19 12 km Liberec,,Vápenka LI 0001  3:43  3:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53292 20 12 km Liberec,,Staré pekárny LI 0001  3:44  3:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50932 21 13 km Liberec,,Krkonošská LI 0001  3:45  3:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 22 13 km Liberec,,Viadukt LI 0001  3:46  3:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 23 14 km Liberec,,nádraží LI 0001  3:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,