DETAIL spoje: 545099 / 1

Základní informace:

Linka: 545099IDOS
Název: Broumovská - Stodolní - Tržní nám.- Letná - Fügnerova - Nádraží
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 0 km Liberec,,Broumovská LI 0001  3:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 0 km Liberec,,Plátenická LI 0001  3:13  3:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 1 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001  3:14  3:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53246 4 1 km Liberec,,Sametová LI 0001  3:15  3:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 2 km Liberec,,Ječná LI 0001  3:17  3:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53245 6 3 km Liberec,,Hrubínova LI 0001  3:18  3:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53318 7 4 km Liberec,,U Terstu LI 0001  3:19  3:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55046 8 4 km Liberec,,Univerzitní koleje LI 0001  3:20  3:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49799 9 6 km Liberec,,Březová alej LI 0001  3:22  3:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53309 10 7 km Liberec,,Botanická zahrada LI 0001  3:24  3:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53310 11 7 km Liberec,,Muzeum-Galerie Lázně LI 0001  3:25  3:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 12 8 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001  3:26  3:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 13 8 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001  3:27  3:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 14 9 km Liberec,,U Jelena LI 0001  3:28  3:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 15 9 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001  3:29  3:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53538 16 10 km Liberec,Ruprechtice,nám. LI 0001  3:31  3:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 17 10 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001  3:32  3:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 18 11 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001  3:33  3:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53616 19 11 km Liberec,Pavlovice,Na Pískovně LI 0001  3:34  3:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 20 12 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  3:36  3:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 13 km Liberec,,Letná LI 0001  3:37  3:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 13 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  3:38  3:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 23 14 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  3:39  3:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 24 14 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  3:40  3:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 25 14 km Liberec,,U Dvora LI 0001  3:41  3:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 27 16 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  3:43  3:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 28 16 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  3:45  3:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 29 17 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  3:46  3:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 30 18 km Liberec,,Babylon LI 0001  3:48  3:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 31 18 km Liberec,,nádraží LI 0001  3:49 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,