DETAIL spoje: 552682 / 102

Základní informace:

Linka: 552682IDOS
Název: Dušníky-Roudnice n.L.-Štětí-Snědovice,Sukorady-Dubá
Dopravce: Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace
Velká hradební 3118/48, 400 01 Ústí nad Labem

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7272 46 0 km Dubá ,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 2215  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41519 45 3 km Tuhaň ,Pavličky ,rozc.Zátyní CL 2215  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26073 44 4 km Tuhaň ,Pavličky , CL 2204  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36991 43 6 km Tuhaň ,, CL 2204  4:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7274 42 7 km Tuhaň ,,rozcestí Mošnice CL 2204  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34024 41 9 km Snědovice ,Sukorady , LT 2234  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38995 40 11 km Snědovice ,Velký Hubenov , LT  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38380 39 13 km Snědovice ,Střížovice ,rozc. LT  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33743 38 14 km Snědovice ,Střížovice , LT  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32298 37 15 km Snědovice ,, LT  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16847 36 17 km Snědovice ,Křešov , LT  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29340 35 19 km Štětí ,Radouň , LT  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35007 34 21 km Štětí ,,žel.přejezd LT  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35001 33 22 km Štětí ,,prádelna LT  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58302 32 22 km Štětí ,,centrum LT  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34997 28 22 km Štětí ,,Cihelná (stanoviště 1) LT  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35004 27 23 km Štětí ,,záv. LT  5:03 IDOS
8990 26 27 km Štětí ,Hněvice ,předmostí LT  5:05 IDOS
29142 25 28 km Račice ,, LT  5:07 IDOS
66120 24 29 km Račice ,,Labe aréna LT  5:08 IDOS
29142 23 30 km Račice ,, LT  5:10 IDOS
8987 20 33 km Štětí ,Hněvice ,Benzina rozc. LT  5:13 IDOS
28576 19 34 km Bechlín ,Předonín , LT  5:14 IDOS
51984 18 35 km Bechlín ,Předonín ,košíkárna LT  5:16 IDOS
6133 17 36 km Dobříň ,,rozc. LT  5:17 IDOS
30111 15 37 km Roudnice n.L. ,,Masný průmysl LT  5:18 IDOS
30100 14 37 km Roudnice n.L. ,,Chelčického LT  5:19 IDOS
30099 13 37 km Roudnice n.L. ,,Bezděkov škola LT  5:20 IDOS
30115 12 38 km Roudnice n.L. ,,zámecký park LT  5:23 IDOS
30098 9 39 km Roudnice n.L. ,,aut.nádr. (stanoviště 4) LT  5:24 IDOS
30107 8 40 km Roudnice n.L. ,,Purkyňovo nám. LT  5:26 IDOS
30121 7 41 km Roudnice n.L. ,,nemocnice LT  5:28 IDOS
30117 6 41 km Roudnice n.L. ,,sídliště LT  5:29 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech