DETAIL spoje: 552682 / 104

Základní informace:

Linka: 552682IDOS
Název: Dušníky-Roudnice n.L.-Štětí-Snědovice,Sukorady-Dubá
Dopravce: Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace
Velká hradební 3118/48, 400 01 Ústí nad Labem

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7272 46 0 km Dubá ,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 2215  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41519 45 3 km Tuhaň ,Pavličky ,rozc.Zátyní CL 2215  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26073 44 4 km Tuhaň ,Pavličky , CL 2204  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36991 43 6 km Tuhaň ,, CL 2204  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7274 42 7 km Tuhaň ,,rozcestí Mošnice CL 2204  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34024 41 9 km Snědovice ,Sukorady , LT 2234  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38995 40 11 km Snědovice ,Velký Hubenov , LT  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38380 39 13 km Snědovice ,Střížovice ,rozc. LT  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33743 38 14 km Snědovice ,Střížovice , LT  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32298 37 15 km Snědovice ,, LT  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16847 36 17 km Snědovice ,Křešov , LT  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29340 35 19 km Štětí ,Radouň , LT  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35007 34 21 km Štětí ,,žel.přejezd LT  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35001 33 22 km Štětí ,,prádelna LT  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58302 32 22 km Štětí ,,centrum LT  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34997 28 22 km Štětí ,,Cihelná (stanoviště 1) LT  6:06  6:07 IDOS
8990 26 23 km Štětí ,Hněvice ,předmostí LT  6:10 IDOS
29142 25 24 km Račice ,, LT  6:12 IDOS
66120 24 25 km Račice ,,Labe aréna LT  6:13 IDOS
29142 23 26 km Račice ,, LT  6:15 IDOS
8987 20 29 km Štětí ,Hněvice ,Benzina rozc. LT  6:18 IDOS
28576 19 30 km Bechlín ,Předonín , LT  6:19 IDOS
51984 18 31 km Bechlín ,Předonín ,košíkárna LT  6:21 IDOS
6133 17 32 km Dobříň ,,rozc. LT  6:22 IDOS
30111 15 33 km Roudnice n.L. ,,Masný průmysl LT  6:23 IDOS
30100 14 33 km Roudnice n.L. ,,Chelčického LT  6:24 IDOS
30099 13 33 km Roudnice n.L. ,,Bezděkov škola LT  6:25 IDOS
30115 12 34 km Roudnice n.L. ,,zámecký park LT  6:28 IDOS
30098 9 35 km Roudnice n.L. ,,aut.nádr. (stanoviště 4) LT  6:29 IDOS
30107 8 36 km Roudnice n.L. ,,Purkyňovo nám. LT  6:31 IDOS
30121 7 37 km Roudnice n.L. ,,nemocnice LT  6:33 IDOS
30117 6 37 km Roudnice n.L. ,,sídliště LT  6:34 IDOS
62402 5 38 km Roudnice n.L. ,,Na Kolečku LT  6:35 IDOS
27256 4 38 km Roudnice n.L. ,Podlusky ,Zahradní LT  6:36 IDOS
27257 3 39 km Roudnice n.L. ,Podlusky ,9.května LT  6:37 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech