DETAIL spoje: 552682 / 106

Základní informace:

Linka: 552682IDOS
Název: Dušníky-Roudnice n.L.-Štětí-Snědovice,Sukorady-Dubá
Dopravce: Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace
Velká hradební 3118/48, 400 01 Ústí nad Labem

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 36991 43 0 km Tuhaň ,, CL 2204  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7274 42 1 km Tuhaň ,,rozcestí Mošnice CL 2204  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34024 41 3 km Snědovice ,Sukorady , LT 2234  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38995 40 5 km Snědovice ,Velký Hubenov , LT  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38380 39 7 km Snědovice ,Střížovice ,rozc. LT  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33743 38 8 km Snědovice ,Střížovice , LT  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32298 37 9 km Snědovice ,, LT  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16847 36 11 km Snědovice ,Křešov , LT  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29340 35 13 km Štětí ,Radouň , LT  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35007 34 15 km Štětí ,,žel.přejezd LT  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35001 33 16 km Štětí ,,prádelna LT  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58302 32 16 km Štětí ,,centrum LT  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34997 28 17 km Štětí ,,Cihelná (stanoviště 1) LT  7:11  7:12 IDOS
8990 26 18 km Štětí ,Hněvice ,předmostí LT  7:15 IDOS
29142 25 19 km Račice ,, LT  7:17 IDOS
41431 22 21 km Záluží ,, LT  7:20 IDOS
15878 21 22 km Záluží ,Kozlovice ,rozc. LT  7:22 IDOS
47309 16 25 km Dobříň ,, LT  7:27  7:29 IDOS
30100 14 27 km Roudnice n.L. ,,Chelčického LT  7:32 IDOS
30099 13 27 km Roudnice n.L. ,,Bezděkov škola LT  7:33 IDOS
30115 12 28 km Roudnice n.L. ,,zámecký park LT  7:36 IDOS
30098 9 29 km Roudnice n.L. ,,aut.nádr. (stanoviště 4) LT  7:37 IDOS
30107 8 30 km Roudnice n.L. ,,Purkyňovo nám. LT  7:39 IDOS
30121 7 31 km Roudnice n.L. ,,nemocnice LT  7:41 IDOS
30117 6 31 km Roudnice n.L. ,,sídliště LT  7:42 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech